03523369899

 

05321342250

Osman Kavuncu Mah. Çınar Sok. No: 12

OKTAY Kiralık vinç hizmetleri , Kayseri  merkezli ,  kiralık vinç , sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil), mobil asansör kiralama, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama,  kiralık katlanır bomlu mobil vinç  vinç kiralama hizmeti gerçekleştirmektedir.

Tüm kiralık vinçler Eriştirme Bakanlığı K1 yetki dokümanına sahip olup, SEPETLİ vinç operatörlerimiz; alanlarında tecrübeli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Oktay Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve VİNÇLERİN tümü periyodik olarak kontrol edilir . Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir.

Kayseri kiralık vinç işletmesi başta Kayseri olmak üzere Kayseri’nin tüm şehirlerinde kiralık vinç hizmeti vermektedir. Her tonajda ve uzunluktaki vinçler imiz ile günümüz vinç sektörüne ışık tutan firmamız ; k vesikalı vinçleri ile g ehliyetli operatörleri ve yeni model bakımlı makineleri ile vinç sektöründe hızla büyümektedir. Kiralık sepetli vinç, çift kırmalı vinç, mobil vinç ve platform hizmeti veren firmamız 7/24 sınırsız hizmet vermektedir. Saatlik günlük aylık ve senelik vinç kiralamak istiyorsanız emin ellerdesiniz.

kayseri kiralık vinç

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Kayseri Vinç Kiralama Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir