0535 302 45 57

Hürriyet Mahallesi Papatya Sokak No:26 Bahçelievler/İstanbul

Tıkanıklık Açma - Su Kaçağı Tespiti ve Petek Temizleme

Herhangi bir cismin giderlere kaçması, yanlış kullanım, kalitesiz kağıt kullanımı gibi nedenlerle birçok kereler giderlerde tıkanıklık açma sorunu ile uğraşılmaktadır. Çoğu zaman geleneksel yöntemler uygulansa da, kesin sonuç almakta zorlanılmaktadır. İster tuvalet ister mutfak gideri tıkansın, bu gibi durumlarda yapılması gereken güvenilir bir firma ile irtibata geçmek olmalıdır. Bu sorunu hızlı çözüme kavuşturabilmek için tikaniklikmerkezi.com web sayfamızdan müşterilerimizin bize ulaşmasını sağlamaktayız. Gerek telefon ile gerekse mesaj formu doldurarak tüm tıkanıklık açma problemlerinize teknik personelimiz ve ekipmanımızla müdahale ediyoruz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır?

Firma olarak rotobik cihazlarla ve kameralı sistemlerle tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. İstanbul il ve ilçelerindeki tüm tıkanıklık açma sorunlarını giderebilmekteyiz. Bu cihazlar sayesinde giderin içi tamamı ile görüntülenmektedir Görüntüleme esas olan bu cihazlarla gider borularının içi uzman ve eğitimli personelimizce tüm detayı ile görebilmektedir. Ardından bu görüntüler bilgisayara aktarılıp, ekibimiz değerlendirme yapmaktadır. Böylece sorunun hangi boruda olduğu kısa bir zamanda saptanmaktadır. Bunun sonucunda da tıkanıklık açma işlemi için gerekli olan yer tespiti kesin olarak yapılmış olmaktadır.

Tıkanık Sorunu Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık açarken ekiplerimiz hiçbir şekilde kırma işlemine girmemektedirler. Her genişlikteki gider borularını güvenli bir biçimde açmaktadırlar. Evlerde ve işyerlerinde bulunan tuvalet ve mutfak giderleri ya da yağmur suyu giderindeki tıkanıklıklar uzman ekiplerimizce ve deneyimli personelimizce so&l

tıkanıklık açma, istanbul tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş

Calışma Saatleri

Pazartesi

8am - 8pm

Sali

8am - 8pm

Carsamba

8am - 8pm

Persembe

8am - 8pm

Cuma

8am - 8pm

Cumartesi

8am - 8pm

Pazar

-

İletişime Geç Yol Tarifi

Tıkanıklık Merkezi Hakkında Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar ile işaretlenmişlerdir